Hmota spárovací Ceresit CE 40 Aquastatic bahama 2 kg
Výrobce: HENKEL ČR spol. s.r.o
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 261 Kč
na spárování keramických obkladů a dlažby, pro spáry do šířky 8 mm, flexibilní, hydrofobní efekt, do interiéru i exteriéru, barva bahama, spotřeba 0,4–0,7 kg/m2
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 261 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
na spárování keramických obkladů a dlažby, pro spáry do šířky 8 mm, flexibilní, hydrofobní efekt, do interiéru i exteriéru, barva bahama, spotřeba 0,4–0,7 kg/m2
Parametry
| balení | 2 kg |
|---|---|
| barva | bahama |
| materiálová báze | cementová s plnivy a polymerovými modifikátory |
| měrná jednotka | kg |
| spotřeba | 0,4–0,7 kg/m2 |
| teplota zpracování | od +5 °C do +25 °C |
| teplotní odolnost | od -30°C do +70°C |
| v balení | 2 |
| zpracovatelnost | 1,5 h |
Doplňkové informace
| Kategorie | Spárovací hmoty |
|---|---|
| Výrobce: HENKEL ČR spol. s.r.o | HENKEL ČR spol. s.r.o — Spárovací hmoty |
| balení: 2 kg | 2 kg — Spárovací hmoty |
| barva: bahama | bahama — Spárovací hmoty |
| měrná jednotka: kg | kg — Spárovací hmoty |
| spotřeba: 0,4–0,7 kg/m2 | 0,4–0,7 kg/m2 — Spárovací hmoty |
| teplota zpracování: od +5 °C do +25 °C | od +5 °C do +25 °C — Spárovací hmoty |
| teplotní odolnost: od -30°C do +70°C | od -30°C do +70°C — Spárovací hmoty |
| zpracovatelnost: 1,5 h | 1,5 h — Spárovací hmoty |