Halmar Křeslo TITAN - hořčicová
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 197 Kč
Moderní křeslo Titan s dekorativním prošitím se stane ozdobou Vašeho obýváku. Je čalouněné trendovou hořčicovou sametovou látkou Velvet. Nožky jsou z masivního dřeva v černé barvě. Dodávané v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 197 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní křeslo Titan s dekorativním prošitím se stane ozdobou Vašeho obýváku.
Je čalouněné trendovou hořčicovou sametovou látkou Velvet.
Nožky jsou z masivního dřeva v černé barvě.
Dodávané v demontu.
Doporučujeme doplnit některou z našich umělých kožešin.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | hořčicová |
| Výška | 87 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Celková šířka | 73 cm |
| Šířka | 73 cm |
| Hloubka | 70 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 19 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: hořčicová | hořčicová — Samostatná |
| Celková šířka: 73 cm | 73 cm — Samostatná |
| Hloubka: 70 cm | 70 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 19 kg | 19 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 73 cm | 73 cm — Samostatná |
| Výška: 87 cm | 87 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 45 cm | 45 cm — Samostatná |