Halmar Křeslo Soft 3 - tmavě zelené
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 042 Kč
Moderní designové křeslo Soft v glamour stylu. Stabilitu zajišťuje chromovaná ocel ve zlaté barvě. Je čalouněno tmavě zelenou sametovou látkou. Dodáváno v demontu.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 5 042 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní designové křeslo Soft v glamour stylu.
Stabilitu zajišťuje chromovaná ocel ve zlaté barvě.
Je čalouněno tmavě zelenou sametovou látkou.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | tyrkysová |
| Výška | 81 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Celková šířka | 69 cm |
| Šířka | 69 cm |
| Hloubka | 76 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 25.6 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: tyrkysová | tyrkysová — Samostatná |
| Celková šířka: 69 cm | 69 cm — Samostatná |
| Hloubka: 76 cm | 76 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 25.6 kg | 25.6 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 69 cm | 69 cm — Samostatná |
| Výška: 81 cm | 81 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Samostatná |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Samostatná |