Halmar Křeslo Soft 2
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 068 Kč
Moderní designové křeslo Soft 2 na kovové konstrukci z práškované ocele v černé barvě je čalouněno šedou potahovou látkou. Skvěle se hodí do obýváků, vstupních prostorů a čekáren. Dodáváno v demontu. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 068 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní designové křeslo Soft 2 na kovové konstrukci z práškované ocele v černé barvě je čalouněno šedou potahovou látkou. Skvěle se hodí do obýváků, vstupních prostorů a čekáren.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 81 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Celková šířka | 69 cm |
| Šířka | 69 cm |
| Hloubka | 76 cm |
| Hmotnost | 25.6 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: šedá | šedá — Samostatná |
| Celková šířka: 69 cm | 69 cm — Samostatná |
| Hloubka: 76 cm | 76 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 25.6 kg | 25.6 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Šířka: 69 cm | 69 cm — Samostatná |
| Výška: 81 cm | 81 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Samostatná |