Halmar Křeslo PASTORE
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 380 Kč
Hledáte něco starého a nového zároveň - to vše má na první pohled béžové designové křeslo PASTORE. materiál: látka / kaučukové dřevo Odpočívejte naplno a užijte si domácí pohodu. Co může být... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 380 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hledáte něco starého a nového zároveň - to vše má na první pohled béžové designové křeslo PASTORE.
materiál: látka / kaučukové dřevo
Odpočívejte naplno a užijte si domácí pohodu.
Co může být krásnějšího než pocit být doma a nemuset vůbec nic?!
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | béžová |
| Výška | 76 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Celková šířka | 66 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Hloubka | 69 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: béžová | béžová — Samostatná |
| Celková šířka: 66 cm | 66 cm — Samostatná |
| Hloubka: 69 cm | 69 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Samostatná |
| Šířka: 66 cm | 66 cm — Samostatná |
| Výška: 76 cm | 76 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 45 cm | 45 cm — Samostatná |