Halmar Křeslo MOCCA, cappuccino
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 153 Kč
Designové francouzské křeslo MOCCA s výrazným dekorativními vtahy a masivním čalouněním. rozměry: 70/71/81/46 cm materiál: látka / masivní dřevo barva: cappuccino SVEN #28 nosnost: 110 kg Dodáváno v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 6 153 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designové francouzské křeslo MOCCA s výrazným dekorativními vtahy a masivním čalouněním.
rozměry: 70/71/81/46 cm
materiál: látka / masivní dřevo
barva: cappuccino SVEN #28
nosnost: 110 kg
Dodáváno v demontu.
Dopřejte si relax v designovém křesle Mocca, které zapadne do každé místnosti v domácnosti.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | cappuccino |
| Výška | 81 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Celková šířka | 70 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Hloubka | 71 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost | 15 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: cappuccino | cappuccino — Samostatná |
| Celková šířka: 70 cm | 70 cm — Samostatná |
| Hloubka: 71 cm | 71 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 15 kg | 15 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Samostatná |
| Šířka: 70 cm | 70 cm — Samostatná |
| Výška: 81 cm | 81 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Samostatná |