Halmar Křeslo MERRY - šedé
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 995 Kč
Designovým kouskem je rozhodně křeslo MERRY, které má pro vaše pohodlí přidané dva polštáře. Křeslo je čalouněno jemnou plyšovou látkou Lapit a stabilitu zajišťují kovové nožky v černé barvě. ... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 995 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designovým kouskem je rozhodně křeslo MERRY, které má pro vaše pohodlí přidané dva polštáře. Křeslo je čalouněno jemnou plyšovou látkou Lapit a stabilitu zajišťují kovové nožky v černé barvě.
rozměry: 80/90/ 95/43 cm
materiál: plyšová látka / práškově lakovaná ocel
barva: šedá - LAPIT #06 / černá
dva polštáře pro vaše pohodlí
dodáváno v demontu
Bez ohledu na to, zda ho umístíte do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice, křeslo Franco bude vždy výrazným prvkem interiéru.
Prohlédněte si také naší nabídku odkládacích stolků a vylaďte svůj pokoj k dokonalosti.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 95 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Celková šířka | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Hmotnost | 16.2 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: šedá | šedá — Samostatná |
| Celková šířka: 80 cm | 80 cm — Samostatná |
| Hloubka: 90 cm | 90 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 16.2 kg | 16.2 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Šířka: 80 cm | 80 cm — Samostatná |
| Výška: 95 cm | 95 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 43 cm | 43 cm — Samostatná |