Halmar Křeslo GRIFON 2 - krémová
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 747 Kč
Hledáte ideálního společníka, který by vkusně doplnil vaši domácnost? O dokonalé chvíle, které budou patřit jen vám, se postará designové křeslo Grifon 2. Zamilujete si jeho hebký potah v decentní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 747 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hledáte ideálního společníka, který by vkusně doplnil vaši domácnost? O dokonalé chvíle, které budou patřit jen vám, se postará designové křeslo Grifon 2.
Zamilujete si jeho hebký potah v decentní krémové bouclé látce.
O stabilitu se starají bukové nohy v přírodním odstínu.
Pro ještě větší pocit hebkosti si vyberte z celé naší nabídky dek, které doplní toto stylové křeslo.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | krémová |
| Výška | 78 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Celková šířka | 77 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Hloubka | 67 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 14 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: krémová | krémová — Samostatná |
| Celková šířka: 77 cm | 77 cm — Samostatná |
| Hloubka: 67 cm | 67 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 14 kg | 14 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Samostatná |
| Šířka: 77 cm | 77 cm — Samostatná |
| Výška: 78 cm | 78 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 45 cm | 45 cm — Samostatná |