Halmar Křeslo ENRICO - zelené
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 373 Kč
Elegantní klubové křeslo ENRICO v klasickém designu. Čalouněné sametovou látkou v kontrastu s čelní stranou ozdobenou překližkovým pruhem. rozměry: 71/72/71/40 cm materiál: sametová látka / zakřivená... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 5 373 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní klubové křeslo ENRICO v klasickém designu. Čalouněné sametovou látkou v kontrastu s čelní stranou ozdobenou překližkovým pruhem.
rozměry: 71/72/71/40 cm
materiál: sametová látka / zakřivená překližka
barva: zelená
Bez ohledu na to, zda ho umístíte do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice, křeslo Enrico bude vždy výrazným prvkem interiéru.
Prohlédněte si také naší nabídku odkládacích stolků a vylaďte svůj pokoj k dokonalosti.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Výška | 71 cm |
| Výška sedáku | 40 cm |
| Celková šířka | 71 cm |
| Šířka | 71 cm |
| Hloubka | 72 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 16.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: zelená | zelená — Samostatná |
| Celková šířka: 71 cm | 71 cm — Samostatná |
| Hloubka: 72 cm | 72 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 16.5 kg | 16.5 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 71 cm | 71 cm — Samostatná |
| Výška: 71 cm | 71 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 40 cm | 40 cm — Samostatná |