Halmar Křeslo DELGADO - hořčicové
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 484 Kč
Designové křeslo - ušák je čalouněné sametovou hořčicovou látkou Velvet. Nožičky jsou z masivního dřeva. Křeslo zdobí dekorativní prošití. Ruce si můžete opřít o pohodlně tvarované područky. Dodáváno... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 6 484 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designové křeslo - ušák je čalouněné sametovou hořčicovou látkou Velvet.
Nožičky jsou z masivního dřeva.
Křeslo zdobí dekorativní prošití.
Ruce si můžete opřít o pohodlně tvarované područky.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| Výška | 100 cm |
| Výška sedáku | 42 cm |
| Celková šířka | 75 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Hloubka | 70 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 15.3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: žlutá | žlutá — Samostatná |
| Celková šířka: 75 cm | 75 cm — Samostatná |
| Hloubka: 70 cm | 70 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 15.3 kg | 15.3 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 75 cm | 75 cm — Samostatná |
| Výška: 100 cm | 100 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 42 cm | 42 cm — Samostatná |