Halmar Křeslo ATLANTIS - antracit/černá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 767 Kč
Moderní křeslo ve futuristickém stylu dokonale oživí váš interiér a poskytne příjemnou relaxaci. Je čalouněné příjemnou antracitovou látkou. Nohy jsou z práškované oceli v černé barvě. Dodávané v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 767 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní křeslo ve futuristickém stylu dokonale oživí váš interiér a poskytne příjemnou relaxaci.
Je čalouněné příjemnou antracitovou látkou.
Nohy jsou z práškované oceli v černé barvě.
Dodávané v demontu.
Pro maximální pohodlí doporučujeme toto křeslo doplnit některou z našich měkkých dek.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | černá | šedá |
| Výška | 106 cm |
| Výška sedáku | 41 cm |
| Celková šířka | 77 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 18 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: černá | šedá | černá | šedá — Samostatná |
| Celková šířka: 77 cm | 77 cm — Samostatná |
| Hloubka: 80 cm | 80 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 18 kg | 18 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Samostatná |
| Šířka: 77 cm | 77 cm — Samostatná |
| Výška: 106 cm | 106 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 41 cm | 41 cm — Samostatná |