Halmar Křeslo ANGELO - růžové
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 280 Kč
Elegantní křesílko ve tvaru mušle se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny apod. Je čalouněné růžovu látkou, nožičky jsou z kovu v černé barvě. Prohlédněte si i další kousky v glamour stylu a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 280 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní křesílko ve tvaru mušle se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny apod.
Je čalouněné růžovu látkou, nožičky jsou z kovu v černé barvě.
Prohlédněte si i další kousky v glamour stylu a vylaďte své bydlení k dokonalosti.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | růžová |
| Výška | 75 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Celková šířka | 73 cm |
| Šířka | 73 cm |
| Hloubka | 73 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 13.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Samostatná |
| Barva: růžová | růžová — Samostatná |
| Celková šířka: 73 cm | 73 cm — Samostatná |
| Hloubka: 73 cm | 73 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 13.5 kg | 13.5 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Samostatná |
| Šířka: 73 cm | 73 cm — Samostatná |
| Výška: 75 cm | 75 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 45 cm | 45 cm — Samostatná |