Fólie maskovací CQ Storch EasyTOP 0,55×33 m
Výrobce: Storch
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 126 Kč
k malování, materiál krepová páska + HDPE fólie, do interiéru, na hladké povrchy, lepivost střední, průměr 100 mm, šířka 0,55 m, délka 33 m, plocha 18,15 m2
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 126 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k malování, materiál krepová páska + HDPE fólie, do interiéru, na hladké povrchy, lepivost střední, průměr 100 mm, šířka 0,55 m, délka 33 m, plocha 18,15 m2
Parametry
| délka | 33 m |
|---|---|
| lepidlo | přírodní kaučuk |
| lepivost | střední |
| materiál | krepová páska + HDPE fólie |
| měrná jednotka | ks |
| plocha | 18,15 m2 |
| průměr | 100 mm |
| rozměry | 0,55×33 m |
| šířka | 0,55 m |
| teplotní odolnost | 60 °C |
| umístění | do interiéru |
| určení | na hladké povrchy |
| v balení | 10 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Malířské nářadí a doplňky |
|---|---|
| Výrobce: Storch | Storch — Malířské nářadí a doplňky |
| délka: 33 m | 33 m — Malířské nářadí a doplňky |
| lepidlo: přírodní kaučuk | přírodní kaučuk — Malířské nářadí a doplňky |
| lepivost: střední | střední — Malířské nářadí a doplňky |
| materiál: krepová páska + HDPE fólie | krepová páska + HDPE fólie — Malířské nářadí a doplňky |
| měrná jednotka: ks | ks — Malířské nářadí a doplňky |
| plocha: 18,15 m2 | 18,15 m2 — Malířské nářadí a doplňky |
| průměr: 100 mm | 100 mm — Malířské nářadí a doplňky |
| rozměry: 0,55×33 m | 0,55×33 m — Malířské nářadí a doplňky |
| šířka: 0,55 m | 0,55 m — Malířské nářadí a doplňky |
| teplotní odolnost: 60 °C | 60 °C — Malířské nářadí a doplňky |
| umístění: do interiéru | do interiéru — Malířské nářadí a doplňky |
| určení: na hladké povrchy | na hladké povrchy — Malířské nářadí a doplňky |