Falco TV stolek Jocker R7 dub lefkas/černá
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 075 Kč
TV stolek Jocker je vyrobený z lamina v krásném dekoru dub lefkas v kombinaci s černou. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou údržbu. Stolek díky svému provedení poskytuje dostatek... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 075 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
TV stolek Jocker je vyrobený z lamina v krásném dekoru dub lefkas v kombinaci s černou. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou údržbu.
Stolek díky svému provedení poskytuje dostatek prostoru nejen televizi, ale i pro ostatní elektroniku jako je např.domácí kino, herní konzole, audio technika atd..
Stolek je dodávaný v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Parametry
| Záruka | 2 roky |
|---|---|
| Výška | 50 cm |
| Celková šířka | 121 cm |
| Šířka | 121 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 45 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Televizní |
| Celková šířka: 121 cm | 121 cm — Televizní |
| Hloubka: 40 cm | 40 cm — Televizní |
| Hmotnost: 45 kg | 45 kg — Televizní |
| Šířka: 121 cm | 121 cm — Televizní |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Televizní |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Televizní |