Falco TV stolek Filemon R5 sonoma/grafit lesk
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 651 Kč
TV stolek Fill je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Je vyroben v kombinaci oblíbených odstínů sonoma/grafit lesk. Díky svému provedení... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 651 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
TV stolek Fill je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Je vyroben v kombinaci oblíbených odstínů sonoma/grafit lesk. Díky svému provedení poskytuje dostatek úložného prostoru nejen na televizi.
Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | dekor dub sonoma |
| Materiál desky | lamino |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 44 cm |
| Celková šířka | 52 cm |
| Šířka | 52 cm |
| Hloubka | 153 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Televizní |
| Barva: dekor dub sonoma | dekor dub sonoma — Televizní |
| Celková šířka: 52 cm | 52 cm — Televizní |
| Hloubka: 153 cm | 153 cm — Televizní |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Televizní |
| Materiál: laminové | laminové — Televizní |
| Materiál desky: lamino | lamino — Televizní |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Televizní |
| Šířka: 52 cm | 52 cm — Televizní |
| Výška: 44 cm | 44 cm — Televizní |