Falco TV stolek Bacardi R15 dub zlatý/crem
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 585 Kč
TV stolek Bacardi díky svému provedení poskytuje dostatek prostoru nejen televizi, ale i pro ostatní elektroniku jako je např.domácí kino, herní konzole, audio technika atd. Stolek je vyrobený z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 585 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
TV stolek Bacardi díky svému provedení poskytuje dostatek prostoru nejen televizi, ale i pro ostatní elektroniku jako je např.domácí kino, herní konzole, audio technika atd.
Stolek je vyrobený z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou údržbu.
Stolek je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Parametry
| Záruka | 2 roky |
|---|---|
| Výška | 50 cm |
| Celková šířka | 112 cm |
| Šířka | 112 cm |
| Hloubka | 46 cm |
| Hmotnost | 40 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Televizní |
| Celková šířka: 112 cm | 112 cm — Televizní |
| Hloubka: 46 cm | 46 cm — Televizní |
| Hmotnost: 40 kg | 40 kg — Televizní |
| Šířka: 112 cm | 112 cm — Televizní |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Televizní |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Televizní |