Falco Rozkládací křeslo Vivian Lux I - béžová
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 135 Kč
Rozkládací křeslo Vivian Lux I je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 8 135 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Rozkládací křeslo Vivian Lux I je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Křeslo je potaženo elegantní látkou v béžové barvě a má i malý úložný prostor na deku a polštář. V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Požadované vlastnosti | Rozkládací |
| Typ | rozkládací |
| Barva | béžová |
| Výška | 85 cm |
| Výška sedáku | 37 cm |
| Celková šířka | 103 cm |
| Šířka | 103 cm |
| Hloubka | 100 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Samostatná |
| Barva: béžová | béžová — Samostatná |
| Celková šířka: 103 cm | 103 cm — Samostatná |
| Hloubka: 100 cm | 100 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 50 kg | 50 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Požadované vlastnosti: Rozkládací | Rozkládací — Samostatná |
| Šířka: 103 cm | 103 cm — Samostatná |
| Typ: rozkládací | rozkládací — Samostatná |
| Výška: 85 cm | 85 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 37 cm | 37 cm — Samostatná |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Samostatná |