Falco Rozkládací křeslo Vivian Loft II Mono 234 tmavě hnědá
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 316 Kč
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 316 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO
Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm
Šířka:
125 cm
Hloubka:
98 cm
Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
112x196 cm
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Požadované vlastnosti | Rozkládací |
| Barva | hnědá |
| Výška | 85 cm |
| Výška sedáku | 37 cm |
| Celková šířka | 125 cm |
| Šířka | 125 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Samostatná |
| Barva: hnědá | hnědá — Samostatná |
| Celková šířka: 125 cm | 125 cm — Samostatná |
| Hloubka: 98 cm | 98 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 60 kg | 60 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Požadované vlastnosti: Rozkládací | Rozkládací — Samostatná |
| Šířka: 125 cm | 125 cm — Samostatná |
| Výška: 85 cm | 85 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 37 cm | 37 cm — Samostatná |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Samostatná |