Falco Rozkládací křeslo Vivian Bis II Spirit 15
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 956 Kč
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy nebo kamaráda dětí.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 8 956 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou.
Křeslo je potaženo látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace"
Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO
Výška:
85 cm
Výška sedu:
36 cm
Šířka:
133 cm
Hloubka:
100 cm
Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
110x196 cm
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ | rozkládací |
| Barva | šedá |
| Výška | 85 cm |
| Výška sedáku | 36 cm |
| Celková šířka | 133 cm |
| Šířka | 133 cm |
| Hloubka | 100 cm |
| Hmotnost | 65 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Samostatná |
| Barva: šedá | šedá — Samostatná |
| Celková šířka: 133 cm | 133 cm — Samostatná |
| Hloubka: 100 cm | 100 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 65 kg | 65 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Šířka: 133 cm | 133 cm — Samostatná |
| Typ: rozkládací | rozkládací — Samostatná |
| Výška: 85 cm | 85 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 36 cm | 36 cm — Samostatná |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Samostatná |