Falco Křeslo Paris tmavě zelené
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 721 Kč
Křeslo Paris je krásným designovým kusem nábytku ať už jako doplněk k pohovce, nebo jako solitér. Stane se Vaším každodenním nepostradatelným společníkem při sledování televize, nebo při čtení knihy.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 721 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Křeslo Paris je krásným designovým kusem nábytku ať už jako doplněk k pohovce, nebo jako solitér. Stane se Vaším každodenním nepostradatelným společníkem při sledování televize, nebo při čtení knihy.
Křeslo Paris v oblíbeném RETRO designu, se bude krásně vyjímat nejen v obývacím pokoji, ale také třeba v ložnici, pracovně, nebo v pokoji pro hosty. Díky vysoké opěrce zad se pohodlně opřete a ruce si můžete volně položit na loketní opěrky. Takto se Vaše tělo uvolní, začnete relaxovat a Vy se budete cítit pohodově.
Křeslo je očalouněno kvalitní potahovou látkou.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Hmotnost:
30 kg
Výška:
99 cm
Výška sedu:
43 cm
Šířka:
80 cm
Hloubka:
90 cm
Záruka:
2 roky
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Výška | 99 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Celková šířka | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Hmotnost | 30 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Samostatná |
| Barva: zelená | zelená — Samostatná |
| Celková šířka: 80 cm | 80 cm — Samostatná |
| Hloubka: 90 cm | 90 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 30 kg | 30 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Šířka: 80 cm | 80 cm — Samostatná |
| Výška: 99 cm | 99 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 43 cm | 43 cm — Samostatná |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Samostatná |