Falco Křeslo Norway tyrkysové
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 187 Kč
Křeslo Norway je skvělým doplňkem ke všem sestavám sedacích souprav Norway. Můžete si ho zakoupit i samostatně jako doplněk k sedací soupravě či pohovce, kterou již máte doma a získáte tak příjemného... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 187 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Křeslo Norway je skvělým doplňkem ke všem sestavám sedacích souprav Norway. Můžete si ho zakoupit i samostatně jako doplněk k sedací soupravě či pohovce, kterou již máte doma a získáte tak příjemného společníka k odpočinku, čtení, nebo sledování televize.
Křeslo je díky výplni z kvalitní HR pěny v kombinaci s vlnitými pružinami velmi pohodlné. Komfort a pohodlí při odpočinku zvyšuje polohovací opěrka hlavy. Křeslo je očalouněno kvalitní potahovou látkou.
Cena je uvedena pouze za křeslo. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Hmotnost:
60 kg
Výška:
85-100 cm
Šířka:
105 cm
Hloubka:
100 cm
Záruka:
2 roky
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | tyrkysová |
| Výška | 85-100 cm |
| Celková šířka | 105 cm |
| Šířka | 105 cm |
| Hloubka | 100 cm |
| Hmotnost | 45 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Samostatná |
| Barva: tyrkysová | tyrkysová — Samostatná |
| Celková šířka: 105 cm | 105 cm — Samostatná |
| Hloubka: 100 cm | 100 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 45 kg | 45 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Šířka: 105 cm | 105 cm — Samostatná |
| Výška: 85-100 cm | 85-100 cm — Samostatná |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Samostatná |