Čerpadlo oběhové Wilo STRATOS 25/1-4 PN6/10
Výrobce: WILO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 601 Kč
Mokroběžné oběhové čerpadlo s nejnižšímiprovozními náklady, k montáži do potrubí. Použitelné pro všechna topná, větrací i klimatizační zařízení (-10 °C až +110 °C). S integrovanou elektronickou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 7 601 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mokroběžné oběhové čerpadlo s nejnižšímiprovozními náklady, k montáži do potrubí. Použitelné pro všechna topná, větrací i klimatizační zařízení (-10 °C až +110 °C). S integrovanou elektronickou regulací výkonu pro konstantní/variabilní diferenční tlak. Tepelná izolace sériově.
Parametry
| energetická účinnost (EEI) | 0.20 |
|---|---|
| kód výrobce | 2104225 |
| krytí | IPX4D |
| materiáloběžného kola | PPE-GF30 |
| materiál tělesa čerpadla | 5.1300, EN-GJL-200 |
| max. dopravní výška | 4 m |
| max. provozní tlak | 10 bar |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| provozní teplota | -10 – 40 °C |
| rozsah teploty kapaliny | -10 - 110 °C |
| v balení | 1 |
| velikost připojení | 6/4" |
| vestavná délka | 180 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | čerpací technika |
|---|---|
| Výrobce: WILO | WILO — čerpací technika |
| krytí: IPX4D | IPX4D — čerpací technika |
| materiál tělesa čerpadla: 5.1300, EN-GJL-200 | 5.1300, EN-GJL-200 — čerpací technika |
| materiáloběžného kola: PPE-GF30 | PPE-GF30 — čerpací technika |
| max. dopravní výška: 4 m | 4 m — čerpací technika |
| max. provozní tlak: 10 bar | 10 bar — čerpací technika |
| měrná jednotka: ks | ks — čerpací technika |
| napětí: 230 V | 230 V — čerpací technika |
| provozní teplota: -10 – 40 °C | -10 – 40 °C — čerpací technika |
| rozsah teploty kapaliny: -10 - 110 °C | -10 - 110 °C — čerpací technika |
| velikost připojení: 6/4" | 6/4" — čerpací technika |
| vestavná délka: 180 mm | 180 mm — čerpací technika |