Černý pojízdný regál s 3 policemi a organizéry
Výrobce: Songmics
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 595 Kč
Vytvořte si více prostoru a přehlednosti. Tento černý pojízdný regál s třemi policemi a dvěma závěsnými organizéry je skvělým pomocníkem v kuchyni, koupelně i pracovně. Snadno ho přesunete tam, kde... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 595 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vytvořte si více prostoru a přehlednosti. Tento černý pojízdný regál s třemi policemi a dvěma závěsnými organizéry je skvělým pomocníkem v kuchyni, koupelně i pracovně. Snadno ho přesunete tam, kde ho právě potřebujete a využijete na maximum každý centimetr.
Kvalitní ocelová konstrukce a plastové police zajistí pevnost a stabilitu. Montáž zvládnete během chvilky díky přehlednému návodu. Kolečka s brzdou umožní bezpečné zastavení, každá police unese až 10 kg.
TOP 5 klíčových výhod
Přehledné uspořádání – vše na jednom místě.
Mobilní provedení – snadné přesouvání díky kolečkům.
Stabilní konstrukce – pevný rám a odolné police.
Rychlá montáž – jednoduché sestavení podle návodu.
Úspora místa – kompaktní rozměry vhodné do každého prostoru.
Technické údaje
Materiál: ocel, plast
Barva: černá
Rozměry produktu: 41,6 x 33,5 x 86,3 cm
Nosnost jedné police: 10 kg
Obsah balení
1x pojízdný regál
2x závěsný organizér
Vyzkoušejte praktický regál pro každý den.
Parametry
| Hloubka | 33.5 cm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ | pojízdný regál |
| Hmotnost | 3.6 kg |
| Dětské | Ne |
| Výrobce | Songmics |
| Výška | 86.3 cm |
| Šířka | 41.6 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nábytek |
|---|---|
| Výrobce: Songmics | Songmics — Nábytek |
| Barva: černá | černá — Nábytek |
| Dětské: Ne | Ne — Nábytek |
| Hloubka: 33.5 cm | 33.5 cm — Nábytek |
| Hmotnost: 3.6 kg | 3.6 kg — Nábytek |
| Šířka: 41.6 cm | 41.6 cm — Nábytek |
| Typ: pojízdný regál | pojízdný regál — Nábytek |
| Výrobce: Songmics | Songmics — Nábytek |
| Výška: 86.3 cm | 86.3 cm — Nábytek |