Casarredo TV stolek MARK 028 dub sonoma/bílá
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 330 Kč
Dvoudveřový RTV stolek v moderním provedení. Korpus je v barevném provedení dub sonoma a dvířka jsou bílé barvy. Korpus i dvířka jsou vyrobena z kvalitního lamina. Lamino je odolné vůči vysokým... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 330 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dvoudveřový RTV stolek v moderním provedení. Korpus je v barevném provedení dub sonoma a dvířka jsou bílé barvy. Korpus i dvířka jsou vyrobena z kvalitního lamina. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Jasně viditelná struktura dřeva.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry
| Záruka | 2 roky |
|---|---|
| Výška | 36 cm |
| Celková šířka | 160 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Hmotnost | 28 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Televizní |
| Celková šířka: 160 cm | 160 cm — Televizní |
| Hloubka: 41 cm | 41 cm — Televizní |
| Hmotnost: 28 kg | 28 kg — Televizní |
| Šířka: 160 cm | 160 cm — Televizní |
| Výška: 36 cm | 36 cm — Televizní |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Televizní |