Casarredo Tv stolek 2D1S TIPS dub sonoma/bílá mat
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 920 Kč
Televizní stolek ze sektorového nábytku TIPS v moderním provedení vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Stolek má 2 dvířka, polici a 1 praktickou zásuvku. Nabídka... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 920 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Televizní stolek ze sektorového nábytku TIPS v moderním provedení vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Stolek má 2 dvířka, polici a 1 praktickou zásuvku. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Tloušťka lamina 16 mm.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | bílé | dekor dub sonoma |
| Výška | 42 cm |
| Celková šířka | 123 cm |
| Šířka | 123 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Hmotnost | 30 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Televizní |
| Barva: bílé | dekor dub sonoma | bílé | dekor dub sonoma — Televizní |
| Celková šířka: 123 cm | 123 cm — Televizní |
| Hloubka: 38 cm | 38 cm — Televizní |
| Hmotnost: 30 kg | 30 kg — Televizní |
| Materiál: laminové | laminové — Televizní |
| Šířka: 123 cm | 123 cm — Televizní |
| Výška: 42 cm | 42 cm — Televizní |