Casarredo Obývací stěna TERMOLI - ořech/bílá
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 700 Kč
Obývací stěna TERMOLI je skvělým kompromisem mezi funkčností a moderním stylem! Bílá barva v kombinaci s dekorem světlého ořechu, vdechne obývacímu pokoji špetku harmonie se sofistikovaností a díky... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 700 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Obývací stěna TERMOLI je skvělým kompromisem mezi funkčností a moderním stylem! Bílá barva v kombinaci s dekorem světlého ořechu, vdechne obývacímu pokoji špetku harmonie se sofistikovaností a díky dostatku úložného prostoru bude celý interiér působit uspořádaně.
Obývací stěna sestává z TV stolku, 2 závěsných regálů ideálních pro knihy a závěsné police.
Nábytek je vyroben z odolného melaminu a VT laminátu o tloušťce 18 mm.
Rozměry:
TV stolek - 180 x 35 x 48,6 cm
závěsný regál - 22,1 x 20,3 x 90 cm
závěsná police - 133 x 15 x 15 cm
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Barva | bílé | dekor ořech |
|---|---|
| Materiál | laminové |
| Výška | 48.6 cm |
| Celková šířka | 180 cm |
| Šířka | 180 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Hmotnost | 50.9 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Obývací stěny |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Obývací stěny |
| Barva: bílé | dekor ořech | bílé | dekor ořech — Obývací stěny |
| Celková šířka: 180 cm | 180 cm — Obývací stěny |
| Hloubka: 35 cm | 35 cm — Obývací stěny |
| Hmotnost: 50.9 kg | 50.9 kg — Obývací stěny |
| Materiál: laminové | laminové — Obývací stěny |
| Šířka: 180 cm | 180 cm — Obývací stěny |
| Výška: 48.6 cm | 48.6 cm — Obývací stěny |