Casarredo Křeslo GENOVA s úložným prostorem Inari 91
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 070 Kč
Praktické dvoubarevné křeslo s úložným prostorem Genova se stane ozdobou vašeho obývacího pokoje. Elegantní a velmi moderní vzhled. Křeslo obsahuje úložný prostor, který se nachází pod sedákem.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 070 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Praktické dvoubarevné křeslo s úložným prostorem Genova se stane ozdobou vašeho obývacího pokoje.
Elegantní a velmi moderní vzhled.
Křeslo obsahuje úložný prostor, který se nachází pod sedákem.
Pohodlné sezení zaručují bonelové pružiny spolu s PUR pěnou.
Barevné provedení - látka Inari 91. (vzorky látek viz malý obrázek).
Dodávané v demontu.
Pro maximální pohodlí doporučujeme toto křeslo doplnit některou z našich měkkých dek.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 85 cm |
| Celková šířka | 56 cm |
| Šířka | 56 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 20 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Samostatná |
| Barva: šedá | šedá — Samostatná |
| Celková šířka: 56 cm | 56 cm — Samostatná |
| Hloubka: 52 cm | 52 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 20 kg | 20 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Samostatná |
| Šířka: 56 cm | 56 cm — Samostatná |
| Výška: 85 cm | 85 cm — Samostatná |