Casarredo Křeslo GATSBY Inari 22/I28 ořech
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 970 Kč
Praktické, elegantní křeslo v neobvyklém provedení. Pohodlné sezení zaručují bonelové pružiny spolu s PUR pěnou. Výška i hloubka sedu je 43 cm. Dřevěná konstrukce je v barvě ořech. Barevné provedení... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 970 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Praktické, elegantní křeslo v neobvyklém provedení.
Pohodlné sezení zaručují bonelové pružiny spolu s PUR pěnou.
Výška i hloubka sedu je 43 cm.
Dřevěná konstrukce je v barvě ořech.
Barevné provedení – tmavě hnědá látka Inari 28 a světle hnědá látka Inari 22 (viz vzorek látky).
Možnost dokoupení rozkládací pohovky ve stejném designu.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | béžová | hnědá |
| Výška | 100 cm |
| Celková šířka | 65 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 25 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Samostatná |
| Barva: béžová | hnědá | béžová | hnědá — Samostatná |
| Celková šířka: 65 cm | 65 cm — Samostatná |
| Hloubka: 75 cm | 75 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 25 kg | 25 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 65 cm | 65 cm — Samostatná |
| Výška: 100 cm | 100 cm — Samostatná |