Casarredo Čalouněné křeslo LORD WM25/wenge
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 710 Kč
Velmi pohodlné čalouněné křeslo v elegantním stylu bude ozdobou každého interiéru. Nožky jsou ze dřeva v barvě wenge, čalounění je z látky s květovaným vzorem. Pohodlí a elegance v kvalitním... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 710 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Velmi pohodlné čalouněné křeslo v elegantním stylu bude ozdobou každého interiéru.
Nožky jsou ze dřeva v barvě wenge, čalounění je z látky s květovaným vzorem.
Pohodlí a elegance v kvalitním provedení ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | červená |
| Výška | 101/41 cm |
| Výška sedáku | 41 cm |
| Celková šířka | 72 cm |
| Šířka | 83 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Hmotnost | 26 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Samostatná |
| Barva: červená | červená — Samostatná |
| Celková šířka: 72 cm | 72 cm — Samostatná |
| Hloubka: 56 cm | 56 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 26 kg | 26 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Šířka: 83 cm | 83 cm — Samostatná |
| Výška: 101/41 cm | 101/41 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 41 cm | 41 cm — Samostatná |