BRW Tetrix Čalouněné čelo k LOZ/160, černá
Výrobce: BRW
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 274 Kč
Maximalizuje komfort čalouněným čelem, které nabízíme k posteli Tetrix. Nejvíce čelo postele oceníte jen tak při lenošení či při četbě knížek.Čelo je určeno k postelím v šířce 160 cm.Opěrka je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 274 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Maximalizuje komfort čalouněným čelem, které nabízíme k posteli Tetrix.
Nejvíce čelo postele oceníte jen tak při lenošení či při četbě knížek.Čelo je určeno k postelím v šířce 160 cm.Opěrka je potažena látkou Solar 99 black - černá.Možnost výběru ze tří barev čela: Inari 91 Gray, Solo 263 Blue, Solar 99 Black - viz.související
Rozměry:
Hloubka: 4,5-8 cm.
Šířka: 162 cm.
Výška: 40 cm.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Výška | 40 cm |
| Celková šířka | 162 cm |
| Šířka | 162 cm |
| Hloubka | 8 cm |
| Hmotnost | 9.1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Doplňky k postelím |
|---|---|
| Výrobce: BRW | BRW — Doplňky k postelím |
| Barva: černá | černá — Doplňky k postelím |
| Celková šířka: 162 cm | 162 cm — Doplňky k postelím |
| Hloubka: 8 cm | 8 cm — Doplňky k postelím |
| Hmotnost: 9.1 kg | 9.1 kg — Doplňky k postelím |
| Materiál: látka | látka — Doplňky k postelím |
| Šířka: 162 cm | 162 cm — Doplňky k postelím |
| Výška: 40 cm | 40 cm — Doplňky k postelím |