BABY MIX Dětská houpačka Baby Mix přírodní + polštářek
Výrobce: BABY MIX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 713 Kč
Objevte krásu přírodních materiálů a nekonečné zábavy s dětskou houpačkou značky BABY MIX! Houpačka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které je známe pro dlouhou životnost a odolnost vůči... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 713 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Objevte krásu přírodních materiálů a nekonečné zábavy s dětskou houpačkou značky BABY MIX! Houpačka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které je známe pro dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Pro pohodlnější houpání, je dřevěný sedák doplněn o měkký polštářek se vzorem hvězdiček.
Pro zvýšení bezpečnosti, je houpačka opatřena barevnou páskou, která chrání dítě před vypadnutím.
Součástí jsou silná lana o průměru 1 cm a délce cca 135 cm, zakončená pozinkovanými ocelovými oky, která umožňují rychlou a bezpečnou montáž.
Technické parametry:
vnější rozměr houpačky 32×32 cm
vnitřní rozměr sedáku 28×28 cm
hloubka sedáku 20 cm
celková délka po zavěšení 140 cm
max. nosnost 20 kg
Doporučeno pro děti od 2 let.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Celková šířka | 32 cm |
| Šířka | 32 cm |
| Hloubka | 32 cm |
| Nosnost výrobku | 20 kg |
| Hmotnost | 2 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské houpačky |
|---|---|
| Výrobce: BABY MIX | BABY MIX — Dětské houpačky |
| Barva: přírodní | přírodní — Dětské houpačky |
| Celková šířka: 32 cm | 32 cm — Dětské houpačky |
| Hloubka: 32 cm | 32 cm — Dětské houpačky |
| Hmotnost: 2 kg | 2 kg — Dětské houpačky |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Dětské houpačky |
| Nosnost výrobku: 20 kg | 20 kg — Dětské houpačky |
| Šířka: 32 cm | 32 cm — Dětské houpačky |