Axin Trading Polstr UNI křeslo vysoké - tmavě šedý melír
Výrobce: Axin Trading
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 424 Kč
Univerzální polstr na zahradní křeslo s vysokým opěradlem. Polstr je vhodný na různá zahradní křesla prodávaná na našem trhu. Šířka polstru je 50 cm. Celková délka polstru je 120 cm. Hloubka sedací... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 424 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Univerzální polstr na zahradní křeslo s vysokým opěradlem.
Polstr je vhodný na různá zahradní křesla prodávaná na našem trhu.
Šířka polstru je 50 cm.
Celková délka polstru je 120 cm.
Hloubka sedací části je 47 cm a výška opěradlové části je 73 cm.
Tloušťka polstru je 5 cm.
Polstr je plněný polyesterovým rounem. Polstr je prošitý v místě dělení na sedací a opěradlovou část.
Pro výrobu polstru je použita kvalitní látka a standardem je vysoká kvalita zpracování.
Polstr je vyrobený je v České republice z kvalitní látky a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování.
Parametry
| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 5 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 120 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sedáky na křesla |
|---|---|
| Výrobce: Axin Trading | Axin Trading — Sedáky na křesla |
| Barva: šedá | šedá — Sedáky na křesla |
| Celková šířka: 50 cm | 50 cm — Sedáky na křesla |
| Hloubka: 120 cm | 120 cm — Sedáky na křesla |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Sedáky na křesla |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Sedáky na křesla |
| Výška: 5 cm | 5 cm — Sedáky na křesla |