Axin Trading Polstr na polohovací lehátko - šedý melír
Výrobce: Axin Trading
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 689 Kč
Samostatný polstr na polohovací dřevěné lehátko. Polstr je široký 50 cm a dlouhý 130 cm. Tloušťka polstru je přibližně 10 cm. Polstr je plněný drceným molitanem. Polstr se připevňuje k lehátku pomocí... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 689 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Samostatný polstr na polohovací dřevěné lehátko.
Polstr je široký 50 cm a dlouhý 130 cm.
Tloušťka polstru je přibližně 10 cm.
Polstr je plněný drceným molitanem.
Polstr se připevňuje k lehátku pomocí dvou všitých tunýlků, kterými se provlékne část konstrukce lehátka.
Polstr je vyrobený v České republice.
Parametry
| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 10 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 130 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sedáky na křesla |
|---|---|
| Výrobce: Axin Trading | Axin Trading — Sedáky na křesla |
| Barva: šedá | šedá — Sedáky na křesla |
| Celková šířka: 50 cm | 50 cm — Sedáky na křesla |
| Hloubka: 130 cm | 130 cm — Sedáky na křesla |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Sedáky na křesla |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Sedáky na křesla |
| Výška: 10 cm | 10 cm — Sedáky na křesla |