Autronic Křeslo AK-315 BLUE2 - modrá
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 041 Kč
Toto moderní modré relaxační křeslo AK-315 BLUE2 přinese do vašeho interiéru eleganci a styl. Pohodlný látkový a voděodolný sedák s opěrákem poskytují komfort při dlouhém sezení. Černé kovové nohy... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 041 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Toto moderní modré relaxační křeslo AK-315 BLUE2 přinese do vašeho interiéru eleganci a styl.
Pohodlný látkový a voděodolný sedák s opěrákem poskytují komfort při dlouhém sezení. Černé kovové nohy zabezpečují stabilitu a pevnost, což činí tento kus nábytku ideálním pro každodenní použití.
Šířka sedu 45 cm
Hloubka sedu 48 cm
Výška sedu 46 cm
Výška područek 58 cm
Šířka područek 6 cm
Efektní prošití na opěráku dodává židli unikátní vzhled, který upoutá pozornost. Vhodný kus pro ty, kteří hledají nejen funkčnost, ale i vizuální potěšení pro svůj domov.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Požadované vlastnosti | nerozkládací |
| Barva | modrá |
| Výška | 100 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Celková šířka | 64 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 36000 |
| Šířka | 64 cm |
| Hloubka | 73 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Rozměr | 64x100x73 cm |
| Hmotnost | 13 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Samostatná |
| Barva: modrá | modrá — Samostatná |
| Celková šířka: 64 cm | 64 cm — Samostatná |
| Hloubka: 73 cm | 73 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 13 kg | 13 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Požadované vlastnosti: nerozkládací | nerozkládací — Samostatná |
| Rozměr: 64x100x73 cm | 64x100x73 cm — Samostatná |
| Šířka: 64 cm | 64 cm — Samostatná |
| Výška: 100 cm | 100 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Samostatná |