Autronic Jídelní stůl DS-H160 DUB
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 11 961 Kč
Jídelní stůl DS-H160 DUB je vyroben z masivního dubu, který vyniká svou pevností, odolností a přírodní krásou. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu před... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 11 961 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelní stůl DS-H160 DUB je vyroben z masivního dubu, který vyniká svou pevností, odolností a přírodní krásou.
Povrchová úprava olejem zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu před každodenním opotřebením.
Díky svým rozměrům 160x90 cm nabízí dostatek prostoru pro pohodlné stolování, zároveň si však zachovává elegantní a nadčasový design.
Tloušťka desky 2 cm
Rozměr nohy 8 x 8 cm
Světlá výška 66 cm
Stabilitu zaručují robustní nohy, které dodávají stolu pevný základ. Ideální volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku s přírodním vzhledem.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Požadované vlastnosti | nerozkládací |
| Materiál desky | masiv |
| Typ stolu | klasický |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 75 cm |
| Tloušťka stolové desky | 20 |
| Celková šířka | 160 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Nosnost | 70 kg |
| Rozměr | 160x75x90 cm |
| Hmotnost | 48.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Jídelní |
| Barva: Přírodní | Přírodní — Jídelní |
| Celková šířka: 160 cm | 160 cm — Jídelní |
| Hloubka: 90 cm | 90 cm — Jídelní |
| Hmotnost: 48.5 kg | 48.5 kg — Jídelní |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jídelní |
| Materiál desky: masiv | masiv — Jídelní |
| Nosnost: 70 kg | 70 kg — Jídelní |
| Požadované vlastnosti: nerozkládací | nerozkládací — Jídelní |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Jídelní |
| Rozměr: 160x75x90 cm | 160x75x90 cm — Jídelní |
| Šířka: 160 cm | 160 cm — Jídelní |
| Typ stolu: klasický | klasický — Jídelní |
| Výška: 75 cm | 75 cm — Jídelní |