Autronic Břízové kolečko/6ks OC3906
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 267 Kč
Břízové kolečko OC3906. Cena za 1 sáček (6ks) Kouzelná břízová kolečka – nejen podtácek, ale také základ pro vaši kreativitu. Použijte je jako originální dekoraci, vytvořte nádherné obrazce na stěně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 267 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Břízové kolečko OC3906. Cena za 1 sáček (6ks)
Kouzelná břízová kolečka – nejen podtácek, ale také základ pro vaši kreativitu.
Použijte je jako originální dekoraci, vytvořte nádherné obrazce na stěně a dodejte svému prostoru něco originálního.
Můžete je kombinovat s dřevěným nábytkem pro harmonii přírodních prvků, nebo je využít jako kontrast kovového nábytku pro zajímavý a moderní vzhled. S našimi břízovými kolečky nikdy neuděláte chybu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 2.00 cm |
| Celková šířka | 18 cm |
| Šířka | 18.00 cm |
| Hloubka | 18.00 cm |
| Rozměr | 18x2x18 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Bytové dekorace |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Bytové dekorace |
| Barva: přírodní | přírodní — Bytové dekorace |
| Celková šířka: 18 cm | 18 cm — Bytové dekorace |
| Hloubka: 18.00 cm | 18.00 cm — Bytové dekorace |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Bytové dekorace |
| Rozměr: 18x2x18 cm | 18x2x18 cm — Bytové dekorace |
| Šířka: 18.00 cm | 18.00 cm — Bytové dekorace |
| Výška: 2.00 cm | 2.00 cm — Bytové dekorace |