ATAN Knihovna 8011 lakovaná - II.jakost
Výrobce: ATAN
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 590 Kč
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - poškozena při přepravě. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Provedení: Knihovna je vyrobená... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus
Poškození - poškozena při přepravě.
Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady.
Provedení:
Knihovna je vyrobená z masivního borovicového dřeva lakovaného v přírodní barvě. Otevřená police disponuje čtyřmi policemi.
Tato moderní knihovna je díky svému provedení vhodná k využití do všech moderních interiérů.
Zboží je dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 170 cm |
| Celková šířka | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Produkty 2. jakosti |
|---|---|
| Výrobce: ATAN | ATAN — Produkty 2. jakosti |
| Barva: přírodní | přírodní — Produkty 2. jakosti |
| Celková šířka: 80 cm | 80 cm — Produkty 2. jakosti |
| Hloubka: 30 cm | 30 cm — Produkty 2. jakosti |
| Hmotnost: 20 kg | 20 kg — Produkty 2. jakosti |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Produkty 2. jakosti |
| Šířka: 80 cm | 80 cm — Produkty 2. jakosti |
| Výška: 170 cm | 170 cm — Produkty 2. jakosti |