ATAN Dětská rostoucí židle Klára 2 - II.jakost
Výrobce: ATAN
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 290 Kč
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - poškozeno při přepravě. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Pokud hledáte židličku k... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 290 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus
Poškození - poškozeno při přepravě.
Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady.
Pokud hledáte židličku k psacímu stolu pro svého prvňáčka, pak je dřevěná rostoucí židlička tím ideálním řešením. Díky možnosti nastavení výšky sedáku pak doprovodí žáčka celým školním dobrodružstvím.
Celodřevěná masivní dětská rostoucí židle je vyrobená v provedení s výškově nastavitelným sedákem a podnožkou. Rostoucí židle je zhotovena ze smrkového dřeva v přírodním lakovaném provedení.
Dodáváno bez čalouněného podsedáku - viz.související.
Sedátko má zaoblenou přední hranu pro pohodlné sezení. Nastavení podle potřeby je velmi jednoduché, provádí se povolením šroubů na boku židle, umístěním sedátka a podnožky do požadované polohy a opětovným utažením šroubů. Když dítě vyroste, odložíme spodní sedátko a získáme tím jídelní židli pro velké děti nebo dospělé. Dětská rostoucí židle je dodávaná v rozloženém stavu a zabalená v kartonu společně s návodem a s upevňovacím materiálem.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 82 cm |
| Celková šířka | 42 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Hloubka | 48 cm |
| Nosnost | 50 kg |
| Hmotnost | 4 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Produkty 2. jakosti |
|---|---|
| Výrobce: ATAN | ATAN — Produkty 2. jakosti |
| Barva: přírodní | přírodní — Produkty 2. jakosti |
| Celková šířka: 42 cm | 42 cm — Produkty 2. jakosti |
| Hloubka: 48 cm | 48 cm — Produkty 2. jakosti |
| Hmotnost: 4 kg | 4 kg — Produkty 2. jakosti |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Produkty 2. jakosti |
| Nosnost: 50 kg | 50 kg — Produkty 2. jakosti |
| Šířka: 42 cm | 42 cm — Produkty 2. jakosti |
| Výška: 82 cm | 82 cm — Produkty 2. jakosti |