Antares Křeslo Notre Dame 100
Výrobce: Antares
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 11 513 Kč
Luxusní křeslo Notre Dame 100 je určené pro bytové a komerční prostory. Chromované nohy dodávají křeslu moderní vzhled. Lze objednat v látce, kožence či pravé kůži dle níže uvedeného vzorníku.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 11 513 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Luxusní křeslo Notre Dame 100 je určené pro bytové a komerční prostory. Chromované nohy dodávají křeslu moderní vzhled.
Lze objednat v látce, kožence či pravé kůži dle níže uvedeného vzorníku.
luxusní celočalouněné sofa pro bytové a komerční prostory
velmi odolná vnitřní dřevěná konstrukce
kvalitní polyuretanová pěna
nohy chromované
nosnost 120 kg
český výrobek
Toto křeslo doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z kolekce Notre Dame (viz související).
Parametry
| Materiál | koženka | kůže | látka |
|---|---|
| Barva | bílé | červená | modrá | růžová | béžová | hnědá | fialová | bordó | černá | šedá | zelená | žlutá | oranžová | tyrkysová |
| Výška | 65,5 cm |
| Výška sedáku | 39 cm |
| Celková šířka | 93 cm |
| Šířka | 93 cm |
| Hloubka | 78 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 22 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Antares | Antares — Samostatná |
| Celková šířka: 93 cm | 93 cm — Samostatná |
| Hloubka: 78 cm | 78 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 22 kg | 22 kg — Samostatná |
| Materiál: koženka | kůže | látka | koženka | kůže | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 93 cm | 93 cm — Samostatná |
| Výška: 65,5 cm | 65,5 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 39 cm | 39 cm — Samostatná |