Alba Konferenční křeslo Salma
Výrobce: Alba
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 414 Kč
Čalouněné konferenční křeslo Salma má stabilní svařovanou konstrukci, vyztužený opěrák a područky potažené černou koženkou. Můžete si vybrat z mnoha druhů potahových látek a dvou barev konstrukce.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 414 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Čalouněné konferenční křeslo Salma má stabilní svařovanou konstrukci, vyztužený opěrák a područky potažené černou koženkou.
Můžete si vybrat z mnoha druhů potahových látek a dvou barev konstrukce.
šířka sedáku: 54 cm
hloubka sedáku: 49 cm
výška sedáku: 42 cm
výška područek: 59 cm
Křeslo Salma je dodáváno již smontované.
Kombinace jedno-, dvoj- a trojsedáku tvoří dohromady sedací soupravu. Při očalounění zdravotnickou koženkou je vzhledem ke snadnému hygienickému udržování produkt vhodný pro užití ve zdravotnických zařízeních.
Kompletní vzorník nabízených látek dodavatele - potahové látky.
Pokud si nejste jistí výběrem odstínu čalounění, rádi vám poradíme — kontaktujte nás.
Parametry
| Výška | 80 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 42 cm |
| Výška područek | 59 cm |
| Celková šířka | 59 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Hloubka | 79 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Alba | Alba — Samostatná |
| Celková šířka: 59 cm | 59 cm — Samostatná |
| Hloubka: 79 cm | 79 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 59 cm | 59 cm — Samostatná |
| Výška: 80 cm | 80 cm — Samostatná |
| Výška područek: 59 cm | 59 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 42 cm | 42 cm — Samostatná |