Akumulátor + nabíječka Einhell Power X-Change 18 V 4 Ah
Výrobce: Einhell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 014 Kč
akumulátor 4 Ah, napětí 18 V, ke všem strojům řady Power X-Change, výkon 900 W, napětí 230 V, hmotnost 1,12 kg
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 014 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
akumulátor 4 Ah, napětí 18 V, ke všem strojům řady Power X-Change, výkon 900 W, napětí 230 V, hmotnost 1,12 kg
Parametry
| hmotnost | 1,12 kg |
|---|---|
| kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| napětí akumulátoru | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| v balení | 1 |
| výkon | 900 W |
Doplňkové informace
| Kategorie | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Výrobce: Einhell | Einhell — Aku vrtačky a šroubováky |
| hmotnost: 1,12 kg | 1,12 kg — Aku vrtačky a šroubováky |
| kapacita akumulátoru: 4 Ah | 4 Ah — Aku vrtačky a šroubováky |
| měrná jednotka: ks | ks — Aku vrtačky a šroubováky |
| napětí: 230 V | 230 V — Aku vrtačky a šroubováky |
| napětí akumulátoru: 18 V | 18 V — Aku vrtačky a šroubováky |
| typ akumulátoru: Li-Ion | Li-Ion — Aku vrtačky a šroubováky |
| výkon: 900 W | 900 W — Aku vrtačky a šroubováky |