Akumulátor Einhell Power X-Change Plus 18 V 5,2 Ah
Výrobce: Einhell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 999 Kč
akumulátor 5,2 Ah, napětí 18 V, ke všem strojům řady Power X-Change, výkon 1 260 W, hmotnost 0,88 kg
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
akumulátor 5,2 Ah, napětí 18 V, ke všem strojům řady Power X-Change, výkon 1 260 W, hmotnost 0,88 kg
Parametry
| hmotnost | 0,88 kg |
|---|---|
| kapacita akumulátoru | 5,2 Ah |
| měrná jednotka | ks |
| napětí akumulátoru | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| v balení | 1 |
| výkon | 1260 W |
Doplňkové informace
| Kategorie | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Výrobce: Einhell | Einhell — Aku vrtačky a šroubováky |
| hmotnost: 0,88 kg | 0,88 kg — Aku vrtačky a šroubováky |
| kapacita akumulátoru: 5,2 Ah | 5,2 Ah — Aku vrtačky a šroubováky |
| měrná jednotka: ks | ks — Aku vrtačky a šroubováky |
| napětí akumulátoru: 18 V | 18 V — Aku vrtačky a šroubováky |
| typ akumulátoru: Li-Ion | Li-Ion — Aku vrtačky a šroubováky |
| výkon: 1260 W | 1260 W — Aku vrtačky a šroubováky |