75575 Stilista Volato nástěnná police, 30 cm, tmavé dřevo
Výrobce: Stilista
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 270 Kč
Moderní nástěnné police značky Stilista produktové řady VOLATO se stanou díky levitujícímu efektu nádherným doplňkem Vašeho pokoje. Díky maximální nosnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 270 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní nástěnné police značky Stilista produktové řady VOLATO se stanou díky levitujícímu efektu nádherným doplňkem Vašeho pokoje. Díky maximální nosnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži.
Upozornění: Na polici jsou ze spodní strany dvě malé dírky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží.
Technické údaje:
rozměry: 30 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v)
materiál: MDF deska, ocelový rám v profilu U
dýha: PVC
barva: tmavé dřevo design mramor
maximální nosnost: 10 kg
Obsah balení:
1 x nástěnná police
upevňovací materiál pro klasickou stěnu
Parametry
| Hloubka | 23.5 cm |
|---|---|
| Barva | tmavé dřevo |
| Typ | nástěnná police |
| Hmotnost | 1.15 kg |
| Dětské | Ne |
| Výrobce | Stilista |
| Výška | 3.8 cm |
| Šířka | 30 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Poličky do 50 cm |
|---|---|
| Výrobce: Stilista | Stilista — Poličky do 50 cm |
| Barva: tmavé dřevo | tmavé dřevo — Poličky do 50 cm |
| Dětské: Ne | Ne — Poličky do 50 cm |
| Hloubka: 23.5 cm | 23.5 cm — Poličky do 50 cm |
| Hmotnost: 1.15 kg | 1.15 kg — Poličky do 50 cm |
| Šířka: 30 cm | 30 cm — Poličky do 50 cm |
| Typ: nástěnná police | nástěnná police — Poličky do 50 cm |
| Výrobce: Stilista | Stilista — Poličky do 50 cm |
| Výška: 3.8 cm | 3.8 cm — Poličky do 50 cm |